Home » Bomen rooien en snoeien » uitfrezen van wortels met stobbenfrees

Uitfrezen van stronken met stronkenfrees

stronken uitfrezen met stobbenfrees in brabant

 

 Boomstronk uitfrezen

Uitfrezen van stronken, wortelkluiten stobben, gat eindes.

 

Met een stronken frees bespaar je een heleboel tijd, je slaat de stronk in kleine stukjes kapot onder in de grond.

Met een frees heb je minder schade aan de tuin als je de stronk uitgraaft met een kraan. of met de hand. Wij laten alleen de snippers van de stronk achter in de tuin.

 

Met een minifrees kun je bijna overal bij komen, mits de poort breder is dan 90 cm. In een smalle brandgang kan deze frees niet draaien vaak zetten wij de frees met een kraan in de tuin zodat de stronken toch uit de achtertuin weggefreesd kunnen worden.

Ook kunnen wij een freesmachine in zetten achter een traktor. Deze machine werkt sneller en kan dieper de kluiten stuk frezen. Het nadeel van deze machine is dat deze niet in een kleine achtertuin kan .

Wij frezen veel in de dorpen en steden.  en zijn dagelijks op pad,

belt 0650483765 u voor een afspraak wij kunnen u vaak binnen een week helpen

tilburg, eindhoven, breda waarle vught. geldrop veldhoven breda rosmalen goirle waalwijk oisterwijk en moergestel berkel enschot gilze rijen roosendaal prinsenbeek, drunen vlijmen boxtel nunen best.  Wilt u ook u stronk weg laten frezen vraag hier voor een offerte   info@avanspeldehoveniers.nl   telefoon 0650483765  0135113782

Foto's

stronken uitfrezen met stronkenfrees stobbefrees in schijdel  boomstronk uitfrezen uitfrezen van wortels met een stobbefrees stronkenfrees in berkel enschot tilburg boom stronk uitfrezen stronken uitfrezen met stobbenfrees in breda boomstronk uitfrezen het uitfrezen van wortels boomstobben boomstronken in waalwijk boomstronk uitfrezen stronken uitfrezen met minifrees. wij zetten de mnifrees met de vrachtwagen in de tuin vught en den bosch stronken uitfrezen in drunen elshout nieuwkuijk rooien van wortels met een kraan Uifrezen van stronken in Tilburg boomstronk uitfrezen weg frezen van stronken in Eindhoven boomstronk uitfrezen het wegfrezen van stronken deze stronk was van een amrikaanse eik en de doosnee van deze boom was 125 cm uitfrezen van stronken deze stronk was van een inlandse eik boomstronk uitfrezen Uitfrezen van stronk in Berkel Enschot Uitfrezen van stronken met een stronkes frees achter een tractor boomstronk uitfrezen
Deel deze pagina:
Project: Kappen van bomen
occasion
Bekijk dit project
Overzicht projecten
Beoordelingen van een klant:

Beoordeling: Corné Heijnen Hoi Antoon, ik heb je een paar jaar geleden bezig gezien bij de overburen met bomen kappen en was onder de indruk van de manier waarop dit gebeurde. Je hebt toen bij ons ook nog een paar kleine bomen gerooid voor een leuk prijsje. Vandaar dat ik je weer benaderd heb voor een iets grotere klus, nl. 3 flinke beuken en een eik en nog wat kleiner spul. De eik stond pal naast het huis en dit vond ik erg spannend. Alles is naar alle tevredenheid gerooid en afgevoerd en ook is er nog een wortel gefreesd. De takken zijn mooi versnipperd, en nadien is alles netjes schoongemaakt. Alles volgens afspraak, en voor een zeer nette prijs. Vakwerk!

Bekijk project

Bekijk alle recencies

Bel mij terug aub

Tel: