Home » Projecten / Fotoalbum / Impressies » tuinontwerp tuin in Oisterwijk met schellevis tegels 50x100x4

tuinontwerp tuin in Oisterwijk met schellevis tegels 50x100x4

Het leggen van schellevisbestrating

 

 

Leggen van schellevis tegels 100x50x4 antrasiet of carbon

 

Het leggen van schellevis -sier- bestrating in een knusse stadstuin patiotuin.

Wat zijn de kosten voor het leggen van schellevis-bestrating. 

Schellevis-bestrating kost gemiddeld tussen de € 35 en € 40 m2 dit is afhankelijk van welke type tegel u kiest en ook de grootte en dikte van de tegels speelt mee in de prijs.


Wilt u ook weten weten wat het leggen van  schellevis-bestrating kost. dit kunt u hier opvragen.

Wij kunnen het grondwerk ook verzorgen zoals uitgraven van het curnet, vullen van de ondergrond met zand of gebroken puin.

Het ontwerpen van de tuin behoort ook tot de mogelijkheden, immers een  goed door dacht plan vergroot het tuinplezier, wij maken tuinontwerpen in 2 en 3 d

Voor een offerte aanvraag kunt u een mailtje sturen en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

Of bellen  kan ook 0650483765  0135113782

wij werken in de regio Tilburg Breda Eindhoven Den bosch Waalwijk. circa 100 kilometer rondom tilburg Ook Belgie zoals Popper Turnhout Westmalle.

Foto's

tuinontwerp met schellevis-tegels 50x100 verdiept grasveld kindvriendelijke tuin met schellevis-tegels carbon 80x80x4 verhoogde taxushaag 100 cm, gaaswerk tot 250 cm, witte hortensia en lavendel. speeltoestel en schommel aan pergola. in Oisterwijk strakke voortuin in Oisterwijk tuin 7x4.7 met schellevis-tegels 100x50, basalt split24/32 mm strak tuinontwerp in Oisterwijk door a van spelde hoveniers Udenhout Tilburg Breda Eindhoven
Werkzaamheden:
Tuin Aanleg
Deel deze pagina:
Project: Rooien en kappen van bomen
occasion
Bekijk dit project
Overzicht projecten
Ontwerp: fam Vinks complete tuin aanleggen in Geldrop
occasion
Bekijk dit ontwerp
Overzicht ontwerpen
Beoordelingen van een klant:

schutting vervangen en graszoden ge in tilburg Antoon heeft bij ons de schutting vervangen en de oude grasmat eruitgehaald en nieuwe graszoden gelegd. En in dit alles in 1 dag . Super er werd netjes gewerkt en al het oude gras en schuttingplanken afgevoerd. Alles werg aangeveegd en het zag er weer netjes bij ons uit. Ook het mailcontact verliep prima. Ik kan Antoon aan iedereen aanbevelen. Gr. Henny Positief beoordeeldSchrijf een reactie op deze beoordeling

Bekijk project

Bekijk alle recencies

Bel mij terug aub

Tel: